Aparaty ultrasonograficzne

Aparat USG jest stetoskopem XXI wieku.

Nie tylko LEKARZE ale coraz szersza grupa FIZJOTERAPEUTÓW stosuje to narzędzie diagnostyczne. USG ułatwia postawienie trafnej DIAGNOZY FUNKCJONALNEJ. Pomaga także ominąć ryzyko przeoczenia kontuzji, urazu lub niewykrycie przeciwskazań do terapii, co może być bardzo kosztowne dla PACJENTA i FIZJOTERAPEUTY. W codziennej pracy USG pozwala na skuteczne monitorowanie efektów rehabilitacji.

Jesteś właścicielem przychodni, prywatnego gabinetu medycznego lub zarabiasz na życie jako fizjoterapeuta dojeżdżający do pacjentów? Szukasz podstawowego sprzętu medycznego, dzięki któremu Twoja praktyka będzie jeszcze lepsza, a diagnozowanie skuteczniejsze? Masz dość sytuacji, w których wahasz się pomiędzy dwoma lub trzema tezami na temat tego, co może dolegać Twojemu pacjentowi, bo z braku aparatu USG nie jesteś w stanie zajrzeć w głąb ręki czy nogi i na 100% powiedzieć, że przyczyną bólu czy dyskomfortu jest ten konkretny uraz? Rozwiń skrzydła i spraw, by praca, którą wykonujesz z pasją stała się jeszcze przyjemniejsza. W PROskan przygotowaliśmy dla Ciebie nowoczesne ultrasonografy — zarówno w wersji stacjonarnej — idealne do wykorzystania w gabinecie, jak i przenośne, które zabierzesz ze sobą na wizytę domową. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

Nowoczesny aparat ultrasonograficzny — szeroki wybór modeli dla medyków np. lekarzy lub fizjoterapeutów

Znajdź idealny ultrasonograf dla siebie w miejscu, gdzie cena i jakość idą w parze.Częściej przyjmujesz w gabinecie, czy może jeździsz na wizyty domowe? Jeżeli prowadzisz praktykę stacjonarną, to sprawdź aparaty ultrasonograficzne SonoScape P25 Elite. Model ten wyróżnia się obrazowaniem na wysokim poziomie, ale też przystępną ceną. Zwróć także uwagę na jego nowoczesną bryłę i ergonomiczną konstrukcję z intuicyjnym 21,5-calowym monitorem full hd lcd oraz 13,3-cala ekranem otykowym. Model ten zawiera wszystkie opcje potrzebne by być aparatem multidyscyplinarnym za rozsądne pieniądze. Aparat ultrasonograficzny został wyposażony w Doppler pulsacyjny oraz ciągły oraz elastografię. Z pewnością będzie niezastąpionym sprzętem w Twoim gabinecie.

Jeżeli jesteś specjalistą, który przyjmuje raz w jednym, raz w drugim gabinecie, a po godzinach — także jeździ na wizyty domowe, to mamy dla Ciebie także inne USG. Aparaty przenośne przypominają wyglądem laptopa i są łatwe oraz wygodne w transporcie. Z ich pomocą zdiagnozujesz pacjentów uziemionym w domu kontuzją lub przewlekłą chorobą. Sprawdź modele Wisonic Clover 60, Chison SonoAIR oraz Sonoscape E2.

USG Przenośne
USG Tablet

Jeśli w naszej ofercie aparatów USG nie ma aktualnie ultrasonografu takiej marki lub o parametrach jakich szukasz, to skontaktuj się z nami. Zapytamy u naszego zaprzyjaźnionego dystrybutora za granicą lub w Polsce.