W PROskan jesteśmy nastawieni na rozwiązanie problemów Naszych Klientów. Dlatego cechuje nas kompleksowa oferta obejmująca szeroka gamę sprzętu medycznego z serwisem, pomoc w finansowaniu jego zakupu oraz szkolenia! Wierzymy, że to najlepszy przepis na długofalową i owocną współpracę. W medycynie ludzkiej działamy w obszarach: diagnostyki obrazowej, fizjoterapii i rehabilitacji, onkologii a także wyposażenia bloków operacyjnych łącznie z oddziałami SOR i OIOM.

Założyliśmy firmę ponieważ dostrzegliśmy zmieniające się trendy, które były widoczne szczególnie w obszarze fizjoterapii. Nasi Przyjaciele i Klienci zarazem, zaczeli poszukiwać rozwiązań, które były sygnałem początku zmian, obejmujących nie tylko zakres kształcenia przyszłych fizjoterapeutów ale i rozszerzenie oczekiwań przychodzących do nich po poradę Pacjentów. Idąc w ślad za tym, zdecydowaliśmy się sięgnąć po rozwiązania, które zapewnią Nam wszystkim konkurencyjność, skuteczność i standard opieki na poziomie XXI wieku.

Dlatego nasza oferta nie kończy się na sprzęcie medycznym np. aparatach USG dedykowanych do placówek prywatnych i publicznych. W PROskan-LEASING dzięki współpracy z największymi leasingodawcami w Polsce pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu konkurencyjnego finansowaniu na zakup sprzętu medycznego i nie tylko. Naszym partnerem jest także firma FizjoLider, której powierzyliśmy organizację kursów i szkoleń dla fizjoterapeutów, ze szczególnym uwzględnieniem szkoleń z wykorzystania USG do badań narządu ruchu!

W jaki sposób możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Michał Gerke