Zdjęcie Michał Gerke z PROskan

Witaj!

Nazywam się Michał Gerke i codziennie koncentruję się na propagowaniu, wdrażaniu i rozwoju ULTRASONOGRAFII w FIZJOTERAPII. Dlatego wiele naszych Koleżanek i Kolegów fizjoterapeutów wybrało ofertę PROskan, ze względu na możliwość wyboru między kilkoma modelami aparatów USG, należących do różnych producentów. Jako praktycy poszukujemy optymalnych rozwiązań, by ultrasonografy w naszej ofercie były nowoczesne a zarazem przystępne cenowo.

Oprócz dystrybucji sprzętu medycznego pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu finansowania jego zakupu (PROskan-Leasing), a propagowanie i edukację w obszarze badania USG narządu ruchu,  czyli RUSI – obrazowanie ultrasonograficzne w fizjoterapii, realizujemy dzięki uniwersalnej ofercie szkoleniowej.

Darmowy kurs online z „PODSTAW USG NARZĄDU RUCHU” – www.CzasNaUSG.pl oraz kursy stacjonarne (FizjoLider) pozwalają uzyskać niezbędne kompetencje do samodzielnego wykonania badania USG NARZĄDU RUCHU każdemu fizjoterapeucie, który nie miał okazji zdobyć tej wiedzy podczas studiów, lub który chce rozwinąć swoje umiejętności. Cieszy nas także fakt, że z naszych usług szkoleniowych oraz oferty aparatów USG różnych marek, dostępnych u jednego dystrybutora, korzysta coraz więcej lekarzy różnych specjalizacji.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że pierwsze kroki nigdy nie są łatwe, dlatego wierzymy, że kompleksowa pomoc ze strony jednego, sprawdzonego i doświadczonego partnera, to dobry sposób na skuteczne rozpoczęcie przygody z ultrasonografią i najlepszy przepis na długofalową i owocną współpracę.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!