SZKOŁA ULTRASONOGRAFII PIFS logo

FizjoLider jest członkiem PIFS – Polskiej Izby Firm Szkoleniowych

Posiadamy certyfikat jakości Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 

FizjoLider jest zarejestrowany w RIS – Rejestrze Firm Szkoleniowych

Ultrasonografia, jako podstawowa metoda diagnostyki obrazowej, daje możliwość oceny stanu rozmaitych

struktur organizmu, zarówno narządów wewnętrznych, jak i tkanek miękkich narządu ruchu np., ścięgna lub mięśnie. Dzięki temu stanowi nieodłączny element badań diagnostycznych w gabinetach lekarskich czy fizjoterapeutycznych, a także sposób na monitorowanie prawidłowości przebiegu procesu gojenia tkanek itp. Obsługa nowoczesnych urządzeń do ultrasonografii pozostaje zatem nieodzowna — FizjoLider & PROskan oferuje więc specjalistyczne kursy USG dla początkujących. Prowadzimy szkolenia i kursy obejmujące praktyczne wykorzystanie ultrasonografów różnych producentów, dzięki czemu kursanci zyskują wszechstronne umiejętności, a przy tym mogą sprawdzić, jaki sprzęt najbardziej im odpowiada.

FizjoLider & PROskan — specjalistyczny kurs USG

Podstawowy kurs USG organizowany w FizjoLider & PROskan to doskonała okazja dla lekarzy i fizjoterapeutów, aby zdobyć, usystematyzować oraz udoskonalić swoje umiejętności w zakresie obsługi najnowszych urządzeń do ultrasonografii, ale także tych starszych modeli. Przygotowaliśmy ofertę różnorodnych szkoleń, wśród których każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie. Organizujemy choćby podstawowy kurs USG prowadzony online w wersji płatnej lub bezpłatnej, a także stacjonarne warsztaty „abcUSG – ALFABET ultrasonografii” w całej Polsce. W przypadku kursów stacjonarnych, po jego zakończeniu kursant ma bezterminowy dostęp do jego nagrania live, dzięki czemu może w każdej chwili przypomnieć sobie najważniejsze informacje. Kurs USG dla początkujących oraz te dla średnio-zaawansowanych zawsze prowadzone są przez wykwalifikowanych, doświadczonych instruktorów, którzy stosują badania ultrasonograficzne w codziennej pracy z pacjentami.

Kurs USG: fizjoterapia

Ultrasonografia pozwala nie tylko na podstawową diagnostykę w obrębie rozmaitych obszarów ciała, lecz także na diagnozowanie oraz monitorowanie stanu zdrowia na potrzeby fizjoterapii. W FizjoLider & PROskan doskonale zdajemy sobie zaś sprawę, że fizjoterapeuci nierzadko nie mają możliwości zdobycia praktycznych umiejętności dotyczących obsługi urządzeń do diagnostyki obrazowej na swoich studiach. Właśnie dlatego nasze kursy USG przeznaczone są również dla nich. Dysponujemy najbardziej rozbudowanym modelem edukacyjnym dedykowanym specjalistom w dziedzinie fizjoterapii — nasz cel to bowiem sprawienie, że ultrasonografia stanie się powszechnie dostępna zarówno dla nich, jak i dla ich pacjentów.

Profesjonalny kurs ultrasonografii — poznaj różnorodne urządzenia do USG

W ramach kursów USG dla lekarzy i specjalistów w dziedzinie fizjoterapii gwarantujemy dużą dawkę przydatnej wiedzy z zakresu obsługi różnorodnych urządzeń do ultrasonografii. W ten sposób kursanci mogą zapoznać się z poszczególnymi modelami i zaopatrzyć swoje gabinety w te, które najbardziej im odpowiadają. W razie potrzeby zapewniamy również rzetelne doradztwo przy wyborze ultrasonografu — nasza oferta obejmuje bowiem nie tylko kursy USG, ale też dystrybucję urządzeń. Zapraszamy!


Fizjo-Lider – ta nazwa zobowiązuje, dlatego wprowadziliśmy NOWY STANDARD kursów z USG!

Prawdopodobnie tylko w naszej szkole otrzymasz PROFESJONALNE NAGRANIE (LIVE) KURSU, w którym uczestniczyłaś/eś, na dedykowanym do tego serwisie kursów medycznych – MedPower!


KALENDARZ kursów USG na 2024 rok znajdziesz na:

 

WCHODZĘ!

 


Na naszych kursach masz szansę przetestować i porównać ze sobą aparaty USG różnych producentów, które dostarcza firma PROskan Medical Solution!

Nasze szkolenia charakteryzuje wysoki standard i wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej czego owocem jest NOWY STANDARD kursów USG polegający na ich nagrywaniu – LIVE. Naszymi INSTRUKTORAMI są wyłącznie osoby, które na co dzień zajmują się praktycznym wykorzystanie USG w pracy z pacjentem.

Dostęp do NAGRANIA KURSU z USG narządu ruchu – RUSI, pozwala uczestnikom skutecznie utrwalać i szlifować swoje umiejętności po szkoleniu!

Nasz BEZPŁATNY KURS ONLINE z podstaw USG narządu ruchu przybliży Ci tajniki ultrasonografii bez wychodzenia z domu. Dzięki niemu zdobędziesz podstawową wiedzę na temat wykonywania badania USG. Formularz zapisu – www.CzasNaUSG.pl

Zanim zdecydujesz się na kurs stacjonarny możesz skorzystać z WARSZTATÓW „abcUSG – ALFABET ultrasonografii”, które prowadzimy w całej Polsce! Warsztaty te są doskonałym wstępem do zdobycia pierwszych PRAKTYCZNYCH doświadczeń, dlatego polecamy je szczególnie osobom początkującym oraz uczestnikom BEZPŁATNEGO kursu ONLINE. Jeśli planujesz udział w kursie stacjonarnym, to na warsztaty otrzymasz dodatkowy RABAT, więcej na stronie www.abcUSG.pl

Jako FizjoLider & PROskan chcemy być Twoim PARTNEREM nr 1 w ULTRASONOGRAFII, dlatego oferujemy KOMPLEKSOWE wsparcie Twojego ROZWOJU w ULTRASONOGRAFII.  Zależy nam na tym, by być częścią tego procesu! 


NASI INSTRUKTORZY

Agnieszka Bachorz

Absolwentka AWF we Wrocławiu, Specjalistą Fizjoterapii, fizjoterapeutka uroginekologiczna i pediatryczna, ekspert probiotykoterapii. Praktyk, wykładowca, instruktor, fizjoterapeutka z wykształcenia i zamiłowania. Od 2019 roku Specjalistą Fizjoterapii. Ukończyła wiele kursów specjalistycznych jak PNF, manipulacje powięziowe (Fascial Manipulation FM), fizjoterapia uroginekologiczna, terapia tkanek miękkich, fizjoterapia dziecka ryzyka, kinesiologytaping poziom podstawowy i zaawansowany, diagnoza i terapia niemowląt z łagodnymi zaburzeniami neurologicznymi, neurorozwojowa diagnoza i terapia dzieci z łagodnymi zaburzeniami sensorycznymi i posturalno – motorycznymi, usprawnianie dzieci z deficytem neurologicznym w oparciu o współczesne metody neurofizjologiczne i doświadczenia własne, wprowadzenie do funkcjonalnej oceny dziecka w I roku życia. Instruktor i wykładowca wielu szkolenie z obszaru uroginekologii. Prelegent na konferencjach z zakresu probiotykoterapii i rehabilitacji uroginekologicznej.

Rozalia Kowalczyk

Fizjoterapeutka i masażystka, pasjonatka fizjoterapii ortopedycznej oraz wykorzystania ultrasonografii w pracy z pacjentem. Praktyk oraz instruktor ultrasonografii praktycznej.

Adam Michoński

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, oddziału Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Dyplomowany Terapeuta Medycyny Ortopedycznej wg Cyriax’a oraz suchego igłowania. Ukończył szklenia m.in. z: diagnostyki, ultrasonografii narządu ruchu, przezskórnej elektrolizy, manipulacji krótkodźwigniowych (HVLA), kinesiotapingu, Functional Movement Screen (FMS), pinoterapii oraz mezoterapii w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Instruktor i wykładowca WSEiT, Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, kursów z diagnostyki funkcjonalnej, suchego igłowania, przezskórnej elektrolizy, neuromodulacji i ultrasonografii dla fizjoterapeutów. Pionier przezskórnej elektrolizy i neuromodulacji w Polsce. Prelegent na konferencjach z zakresu rehabilitacji ortopedycznej.

Michał Gerke

Absolwent AWF we Wrocławiu na wydziale Fizjoterapii. Pasjonat wykorzystania i wdrożenia USG do codziennej pracy fizjoterapeutów. Autor projektu bezpłatnego kursu online z „Podstaw USG narządu ruchu”, z którego skorzystało ponad 1700 fizjoterapeutów. Twórca i instruktor warsztatów „abcUSG – ALFABET ultrasonografii”. Założyciel firmy PROskan Medical Solution – dystrybutor aparatów USG oraz współzałożyciel firmy FizjoLider EDUCATION- kursy i szkolenia z USG.


Sprawdź FOTORELACJĘ z naszych HISTORYCZNYCH kursów i warsztatów!

FizjoLider & PROskan HISTORYCZNE KURSY i WARSZTATY z USG

RokMiejscowośćTypTemat szkoleniaProwadzącyEtapFotorelacja
2023 - XIIWarszawaWARSZTATYWarsztaty "AbcUSG"Michał GerkeZAKOŃCZONEWKRÓTCE
2023 - XIIWarszawaWARSZTATYWarsztaty "AbcUSG"Michał GerkeZAKOŃCZONEWKRÓTCE
2023 - XIIKatowiceUROGINEKOLOGIA📽️"USG w terapii uroginekologicznej"Agnieszka BachorzZAKOŃCZONEWKRÓTCE
2023 - XIKatowiceUSG NARZ. RUCHU📽️"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 1Adam MichońskiZAKOŃCZONEWKRÓTCE
2023 - XIKatowiceWARSZTATYWarsztaty "AbcUSG"Michał GerkeZAKOŃCZONEWKRÓTCE
2023 - XIWarszawaMASTER CLASS USG NARZĄDU RUCHU📽️"USG stawu kolanowego z elementami med. sportowej"Bartosz MarkiewiczZAKOŃCZONEFacebook
2023 - XIWarszawaUSG NARZ. RUCHU📽️"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 2Adam MichońskiZAKOŃCZONEFacebook
2023 - XIKrapkowiceWARSZTATYWarsztaty "AbcUSG"Michał GerkeZAKOŃCZONEWKRÓTCE
2023 - IXSopotUROGINEKOLOGIA📽️"USG w terapii uroginekologicznej"Agnieszka BachorzZAKOŃCZONEFacebook
2023 - VIIIWrocławUROGINEKOLOGIA📽️"USG w terapii uroginekologicznej"Agnieszka BachorzZAKOŃCZONEFacebook
2023 - VIIIWrocławUSG NARZ. RUCHU📽️"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 1Adam MichońskiZAKOŃCZONEFacebook
2023 - VIIIWrocławWARSZTATYWarsztaty "AbcUSG"Michał GerkeZAKOŃCZONEFacebook
2023 - VITczewWARSZTATYWarsztaty "AbcUSG"Michał GerkeZAKOŃCZONEFacebook
2023 - VIKatowiceUSG NARZ. RUCHU📽️"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 1Adam MichońskiZAKOŃCZONEFacebook
2023 - VIKatowiceWARSZTATYWarsztaty "AbcUSG"Michał GerkeZAKOŃCZONEFacebook
2023 - VIWrocławUSG NARZ. RUCHU📽️"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 2Adam MichońskiZAKOŃCZONEFacebook
2023 - VIPoznańWARSZTATYWarsztaty "AbcUSG"Michał GerkeZAKOŃCZONEFacebook
2023 - VIOpoleWARSZTATYWarsztaty "AbcUSG"Michał GerkeZAKOŃCZONEFacebook
2023 - VPoznańUROGINEKOLOGIA📽️"USG w terapii uroginekologicznej"Agnieszka BachorzZAKOŃCZONEFacebook
2023 - VPoznańWARSZTATYWarsztaty "AbcUSG"Michał GerkeZAKOŃCZONEFacebook
2023 - VSzczecinWARSZTATYWarsztaty "AbcUSG"Michał GerkeZAKOŃCZONEFacebook
2023 - VŁódźUSG NARZ. RUCHU📽️"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 1Adam MichońskiZAKOŃCZONEFacebook
2023 - VŁódźWARSZTATYWarsztaty "AbcUSG"Michał GerkeZAKOŃCZONEFacebook
2023 - IVSopotWARSZTATYWarsztaty "AbcUSG"Michał GerkeZAKOŃCZONEFacebook
2023 - IIIWarszawaUSG NARZ. RUCHU📽️"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 1Adam MichońskiZAKOŃCZONEFacebook
2023 - IIIWarszawaWARSZTATYWarsztaty "AbcUSG"Michał GerkeZAKOŃCZONEFacebook
2023 - IIWrocławUSG NARZ. RUCHU📽️"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 1Adam MichońskiZAKOŃCZONEFacebook
2023 - IIWrocławUROGINEKOLOGIA📽️"USG w terapii uroginekologicznej"Agnieszka BachorzZAKOŃCZONEFacebook
2023 - ISzczecinUSG NARZ. RUCHU📽️"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 1Adam MichońskiZAKOŃCZONEFacebook
2023 - ISopotUROGINEKOLOGIA📽️"USG w terapii uroginekologicznej"Agnieszka BachorzZAKOŃCZONEFacebook
2022 - XIIRokietnicaWARSZTATYWarsztaty "AbcUSG"Michał GerkeZAKOŃCZONEFacebook
2022 - XIBydgoszczWARSZTATYWarsztaty "AbcUSG"Michał GerkeZAKOŃCZONEFacebook
2022 - XIKatowiceUSG NARZ. RUCHU📽️"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 1Adam MichońskiZAKOŃCZONEFacebook
2022 - XIKatowiceWARSZTATYWarsztaty "AbcUSG"Michał GerkeZAKOŃCZONEFacebook
2022 - XWarszawaUSG NARZ. RUCHU📽️"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 2Adam MichońskiZAKOŃCZONEFacebook
2022 - XGdańskWARSZTATYWarsztaty "AbcUSG"Michał GerkeZAKOŃCZONEFacebook
2022 - XWarszawaUSG NARZ. RUCHU📽️"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 1Adam MichońskiZAKOŃCZONEFacebook
2022 - XWarszawaWARSZTATYWarsztaty "AbcUSG"Michał GerkeZAKOŃCZONEFacebook
2022 - IXWarszawaUSG NARZ. RUCHU📽️"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 1Adam MichońskiZAKOŃCZONEFacebook
2022 - VIIWrocławUSG NARZ. RUCHU📽️"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 1Adam MichońskiZAKOŃCZONEFacebook
2022 - VIIWrocławWARSZTATYWarsztaty "AbcUSG"Michał GerkeZAKOŃCZONEFacebook
2022 - VWrocławUSG NARZ. RUCHU📽️"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 1Adam MichońskiZAKOŃCZONEFacebook
2022 - IVWrszawaWARSZTATYWarsztaty "AbcUSG"Michał GerkeZAKOŃCZONEFacebook
2022 - IVŁódźWARSZTATYWarsztaty "AbcUSG"Rozalia Kowalczyk Michał GerkeZAKOŃCZONEFacebook
2022 - IVŁódźWARSZTATYWarsztaty "AbcUSG"Rozalia Kowalczyk Michał GerkeZAKOŃCZONEFacebook
2022 - IIIKatowiceUSG NARZ. RUCHU📽️"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 1Adam MichońskiZAKOŃCZONEFacebook
2022 - IIIKatowiceWARSZTATYWarsztaty "AbcUSG"Rozalia Kowalczyk Michał GerkeZAKOŃCZONEFacebook
2022 - IIWarszawaUSG NARZ. RUCHU"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 1Adam MichońskiZAKOŃCZONEFacebook
2022 - IIWarszawaWARSZTATYWarsztaty "AbcUSG"Michał GerkeZAKOŃCZONEFacebook
2021 - XIWrocławUSG NARZ. RUCHU"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 1Adam MichońskiZAKOŃCZONEFacebook
2021 - IXKrakówUSG NARZ. RUCHU"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 1Adam MichońskiZAKOŃCZONEFacebook
2021 - VIIGdańskUSG NARZ. RUCHU"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 1Adam MichońskiZAKOŃCZONEFacebook
2021WrocławUSG NARZ. RUCHU"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 1Adam MichońskiZAKOŃCZONEI poł. 2021
2021WarszawaUSG NARZ. RUCHU"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 1Adam MichońskiZAKOŃCZONEI poł. 2021
2021KatowiceUSG NARZ. RUCHU"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 1Adam MichońskiZAKOŃCZONEI poł. 2021
2020WrocławUSG NARZ. RUCHU"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 1Adam MichońskiZAKOŃCZONEII poł. 2020
2020WarszawaUSG NARZ. RUCHU"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 1Adam MichońskiZAKOŃCZONEII poł. 2020
2020WrocławUSG NARZ. RUCHU"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 1Adam MichońskiZAKOŃCZONEI poł. 2020
2020WrocławUSG NARZ. RUCHU"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 1Adam MichońskiZAKOŃCZONEI poł. 2020
2019SzczecinUSG NARZ. RUCHU"USG narządu ruchu - RUSI" mod. 1Adam MichońskiZAKOŃCZONE2019

Zostaliśmy członkiem PIFS – Polskiej Izby Firm Szkoleniowych by spełniać najwyższe standardy szkoleniowe oraz wytyczać nowe standardy w szkoleniach z obszaru ULTRASONOGRAFII a dokładnie wykonywania badań USG narządu ruchu – RUSI (obrazowania ultrasonograficznego w fizjoterapii) oraz wykorzystywania USG w terapii UROGINEKOLOGICZNEJ. Naszym celem jest sprawienie by ultrasonografia stała się dostępna dla wielu tysięcy fizjoterapeutów w Polsce, którzy nie mieli okazji wyszkolić się z tego obszaru diagnostyki obrazowej podczas swojej edukacji zawodowej. By to osiągnąć dostarczamy naszym klientom narzędzia między innymi jak e-book „21 podstawowych funkcji w aparatach USG, które musisz znać” dostępny w BEZPŁATNYM kursie online z „Podstaw USG narządu ruchu”, przez który od 2020 roku przeszło już ponad 1700 fizjoterapeutów – www.CzasNaUSG.pl, warsztaty „abcUSG – ALFABET ultrasonografii” prowadzone w całej Polsce – www.abcUSG.pl oraz kursy stacjonarne podstawowe, zaawansowane i specjalistyczne. Wspieramy wspólnie z firmą PROskan Medical Solution uczelnie wyższe na kierunkach fizjoterapii w kształceniu przyszłych fizjoterapeutów  przez  pomoc w organizacji zajęć praktycznych  dla  studentów.PIFS logo

 


DANE DO PŁATNOŚCI

Korzystamy z bezpiecznych płatności, które kursanci mogą dokonać z systemie tpay.

By dokonać płatności wystarczy wybrać w kalendarzu szkoleń opcje „WIĘCEJ” przy wybranym szkoleniu i przejść do portalu EVENEA gdzie zamieszczone są wszystkie szczegóły organizacyjne.

Prowizje za bezpieczne płatności w tpay opłaca FizjoLider.

Jeśli nie możesz dokonać płatności w systemie tpay skorzystaj z wpłaty na konto, o REZERWACJI MIEJSCA NA KURSIE DECYDUJE KOLEJNOŚĆ WPŁAT!

Konto bakowe: BNP Paribas Bank Polska S.A.

SWIFT/BIC: PPABPLPKXXX

nr: 55 1600 1462 1742 9519 4000 0001


DOKUMENT POTWIERDZAJĄCY UPRAWNIENIA DO PROWADZENIA POZASZKOLNYCH FORM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO

Przeważające PKD – 85.59.B (pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane)

Wpis do CEIDG (wpisz NIP: 854-177-79-39) WCHODZĘ DO CEIDG lub pobierz tutaj (wersja aktualna) – POBIERAM

Certyfikat PIFS – Polskiej Izby Firm Szkoleniowych – POBIERAM

Certyfikat SUS 2.0 – Standard Usług Szkoleniowo Rozwojowych – POBIERAM

Zaświadczenie RIS – Rejestr Instytucji Szkoleniowych – POBIERAM


KONTAKT i DANE FIRMY

Agnieszka Gerke FizjoLider

Stargard 73-110

Ul. Podleśna 14R/1P/1

Tel.: +48 500 279 309

E-mail: biuro@fizjolider.pl

NIP: 854-177-79-39

REGON: 384498821


Copyright ©2023 FizjoLider.pl   RODO i Polityka Prywatności   Regulamin kursów FizjoLider