Komis używanych aparatów usg

Jeśli posiadasz APARAT USG, który chcesz sprzedać to prześlij nam podstawowe dane swojego sprzętu a postaramy się pomóc. Dane Twojego aparatu: marka, rocznik, aparat stacjonarny czy przenośny, rodzaje głowic, dostępny asortyment (wózek, printer lub torba), zdjęcia urządzenia, oczekiwana cena, miejsce użytkowania sprzętu, kontakt telefoniczny.

Jeśli poszukujesz UŻYWANEGO lub DEMONSTRACYJNEGO aparatu USG to skontaktuj się z nami pod poniższym adresem i zostaw informację o swoich oczekiwaniach a postaramy się pomóc. Aparaty USG, czyli urządzenia do obrazowania wnętrza ciała pacjenta przy wykorzystaniu fal ultradźwiękowych, stanowią jeden z głównych elementów wyposażenia profesjonalnych placówek medycznych, jak również gabinetów lekarskich jak i fizjoterapeutycznych. Zakup nowego aparatu wiąże się z wysokimi kosztami, na jakie nie zawsze możemy sobie pozwolić, dlatego warto poszukać nieco tańszej alternatywy. Używane aparaty USG to idealna opcja dla placówek potrzebujących profesjonalnego sprzętu do prowadzenia skutecznej diagnostyki oraz ustalania planu leczenia pacjenta. Urządzenia podemonstracyjne są także profesjonalne, dokładne i bezpieczne jak nowe aparaty. Takie aparaty zwykle są używane wyłącznie do demonstracji podczas szkoleń czy kursów. Poziom ich eksploatacji jest zatem niski, dzięki czemu są one w stu procentach sprawne. PROskan to miejsce, gdzie kupisz używane aparaty USG, które wyróżnia doskonała jakość, a także pełna sprawność.

Dlaczego warto postawić na używane USG?

Używane USG nie odbiegają od tych nowych sposobem działania, ale są dużo tańsze. Jest to rozwiązanie ekonomiczne, które pozwoli zaoszczędzić firmowy budżet. Aparaty USG wykorzystywane na szkoleniach są określane jako używane lub demonstracyjne USG, jednak nie są tak intensywnie eksploatowane. Oznacza to, że są niezniszczone i nieuszkodzone, dzięki czemu działają tak samo, jak modele zakupione bezpośrednio od dystrybutora. Poekspozycyjne aparaty USG są w dobrym stanie technicznym, poddawane regularnemu serwisowi, kontroli jakości, a także dostępne od ręki. Nie trzeba zatem czekać kilku tygodni na dostawę zamówionego sprzętu. Warto wspomnieć, że niektóre modele są wyposażone w dodatkowe oprogramowanie lub sondy, głowice USG.

Skup USG: używane sprzęty diagnostyczne

Poza sprzedażą zajmujemy się również wyceną używanych urządzeń, czyli aparatów USG, które zakupili od nas wcześniej nasi klienci. Odkupujemy używane aparaty, które są sprawne technicznie i nadają się do dalszej pracy i ponownego użytku w gabinecie karskim lub u fizjoterapeuty. Przed dokonaniem wyceny należy dostarczyć nam niezbędne dane oraz parametry aparatu USG, dzięki czemu będziemy w stanie oszacować jego wartość. Serdecznie zapraszamy do współpracy, a także do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty!

Kontakt mail: biuro@proskan.pl