Chison SonoAIr

Ultrasonografia jest jednym z najbardziej podstawowych badań obrazowych, wykonywanym w bardzo różnorodnych sytuacjach. W wielu przypadkach przenośny system do USG okazuje się więc nieocenioną pomocą, pozwalającą na przeprowadzenie diagnostyki w obrębie dowolnej części ciała. Chison SonoAIR dostępny w naszej firmie jest właśnie takim urządzeniem. To sprzęt do USG doskonale nadający się do gabinetów lekarskich, umożliwiający obrazowanie w zakresie urologii, ginekologii, traumatologii, endokrynologii, pediatrii i nie tylko. Jesteśmy przekonani, że Chison SonoAIR świetnie sprawdzi się również w codziennej pracy fizjoterapeutów.

Wysoka jakość obrazowania z Chison SonoAIR

Chison SonoAIR jest ultramobilnym ultrasonografem dysponującym czytelnym wyświetlaczem FULL HD LED o wysokiej rozdzielczości i przekątnej „14,1″. Idealnie nadaje się on do precyzyjnej diagnostyki ogólnej i dzięki nowoczesnej technologii podwójnej harmonicznej niezawodnie spełnia swoje zadanie, zachowując wysoką precyzję oraz jakość obrazu nawet w przypadku obrazowania u pacjentów o wysokiej lub niskiej masie ciała. Co więcej, Chison SonoAIR może zostać rozbudowany o dodatkowe rozwiązania w zakresie oprogramowania, przez co spełnia zróżnicowane oczekiwania lekarzy bądź fizjoterapeutów.

Funkcjonalny ultrasonograf Chison SonoAIR dla gabinetów lekarskich i fizjoterapeutycznych

Wśród udogodnień zapewnianych przez sprzęt Chison SonoAIR należy wymienić między innymi mobilność i bardzo niską wagę, budowa laptopa z dotykowym wyświetlaczem zapewniająca nowoczesny wygląd i intuicyjna obsługę, cztery aktywne porty umożliwiające podłączenie jednocześnie 4 głowic, co jest absolutnie wyjątkowe w przenośnych aparatach USG, oraz możliwość rozbudowy funkcji ultrasonografu o opcję wykonywania elastografii. Przy pełnym naładowaniu Chison SonoAIR pozwala na nieprzerwaną pracę przez około 2 godziny. Jesteś zainteresowany lub masz dodatkowe pytania dotyczące urządzenia? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Broszura CHISON SonoAIR