Aparat ultrasonograficzny uzbrojony w zaawansowane technologie obrazowania, stworzony z myślą by maksymalnie udogodnić przeprowadzanie badań. Precyzja i doskonała jakość obrazowania to tylko niektóre cechy tego aparatu. Szereg nowoczesnych funkcji ułatwia pracę, co pozwala zaoszczędzic czas i sprawia ogromna przyjemność podczas pracy.


Dlaczego warto zainwestować w aparat ultrasonograficzny Wisonic Clover 60

Wisonic Clover 60 to wszechstronny i zaawansowany system ultrasonograficzny, który doskonale nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań w radiologii, kardiologii i innych specjalizacjach medycznych. Zapewnia dokładne i wyraźne obrazy struktur anatomicznych, co umożliwia lekarzom dokładną analizę i interpretację badanych obszarów. Wyposażony w wiele rodzajów sond może być wykorzystywany w różnych dziedzinach medycyny, takich jak ginekologia, położnictwo, kardiologia, gastroenterologia, urologia a także ortopedii i fizjoterapii, w badaniu narządu ruchy z bardzo dobrym obrazowaniem dzięki głowicy liniowej z 192-ma kryształami. Zaletą aparatu ultrasonograficznego Wisonic Clover 60 jest też system, który posiada przyjazny dla użytkownika interfejs i intuicyjne sterowanie, a także lekką i przenośną konstrukcja. Wisonic Clover 60 pozwala także na przekazywanie zdjęć wykonanych badań na odległość przez usługę chmury.

Dla szczególnie zabieganych i będących w ciągłym ruchu medyków przygotowaliśmy natomiast ultrasonografy typu tablet. WISONIC Piloter to mobilny aparat USG, który zaskoczy Cię intuicyjnym interfejsem i obrazowaniem na wysokim poziomie. Jego zaletą jest mobilność i łatwa, zautomatyzowana obsługa, jak w pozostałych aparatach firmy Wisonic, do szybkiej diagnostyki pacjenta na oddziałach SOR.

Aparaty USG i szkolenia dla medyków w PROskan. Zastanawiasz się, czy kupić aparat USG, skoro nigdy jeszcze nie przeprowadzałeś diagnostyki obrazowej? Bez obaw! W PROskan przygotowaliśmy dla Ciebie także kompleksowe szkolenia z obsługi sprzętu. Podczas kursów wykorzystujemy wiele modeli ultrasonografów, więc możesz porównać je ze sobą i kupić ten, który najbardziej Ci odpowiada. Co więcej — sprzęt demonstracyjny wykorzystywany na tych zajęciach możesz później odkupić od nas po znacznie niższej cenie. Jeżeli szukasz godnego zaufania partnera w zakresie dystrybucji aparatów do USG w dobrej cenie oraz doradztwa medycznego — zapraszamy do współpracy z PROskan! Oczywiście niezależnie czy kupisz od nas aparat demonstracyjny (używany kursach i/lub podczas prezentacji u klientów) czy nowy na aparaty z naszej oferty zawsze otrzymujesz gwarancję i serwis autoryzowanego dystrybutora na Polskę, ponieważ współpracujemy tylko z takim firmami.

Specyfikacja:

 • Niezwykle zwarta i ergonomiczna konstrukcja,
 • AUTO DOPPLER – funkcja automatycznie dostosowuje obszar pomiaru ROI, kąt, pomiar bramki PW oraz nachylenie,
 • HOLO™ PW funkcja umożliwiająca ustawienie 3 bramek w czasie rzeczywistym,
 • Start systemu z czuwania poniżej 5 sekund,
 • Możliwość powiększenia obrazu na cały ekran za pomocą jednego przycisku,
 • Przełączanie między trybami B, PW, Color za pomocą jednego przycisku,
 • Dwa aktywne porty do podłączenia sond,
 • Szeroka gama nowoczesnych głowic,
 • 15″ kolorowy monitor LCD z powłoką „anti glare”,
 • Color Doppler – dynamiczny szerokozakresowy tryb Color Doppler nowej generacji zapewniają dokładną analizę morfologii przepływu krwi dzięki doskonałej czułości i wyjątkowej jakości Doppler Ciągły,
 • DICOM–umożliwia podłączenie do sieci zgodnej ze standardem medycznym DICOM 3.0,
 • Waga 4,9 Kg

Broszura Clover 60