Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleń z wykorzystania USG w badaniu narządu ruchu organizowanych przy współpracy z firmą FizjoLider.

NA DOLE STRONY ZNAJDZIESZ LISTĘ NASZYCH AKTUALNYCH SZKOLEŃ.

ULTRASONOGRAFIA jest skuteczną metodą diagnostyki stanu zdrowia Pacjenta, która zaczyna być coraz bardziej powszechna w gabinetach FIZJOTERAPEUTÓW. Jest to badanie, które oprócz znajomości ANATOMII, wymaga ciągłego doskonalenia swoich PRAKTYCZNYCH UMIEJĘTNOŚCI.

Chcemy być Państwa PARTNEREM w procesie doskonalenia swojego WARSZTATU PRACY dlatego EDUKACJA jest bardzo często wstępem, który prowadzi do PRZEMYŚLANEGO i UDANEGO zakupu pierwszego aparatu USG. Zależy nam na tym, by być częścią tego procesu, dlatego szkolenia oferowane przez firmę PROskan, przy współpracy z firma FizjoLider, są prowadzone w oparciu o najwyższe standardy i najlepsze praktyki! Naszymi EDUKATORAMI są wyłącznie osoby, które na co dzień zajmują się praktycznym wykorzystanie USG w pracy z pacjentem.

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany ZAKUPEM aparatu USG, to na pewno przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę! Jeśli interesujesz się innym sprzętem medycznym niż ultrasonograf, to zachęcamy Cię do wypełnienia naszej Ankiety – ANKIETA – PŁAĆ MNIEJ za TO SAMO, dzięki której będziesz mógł zaoszczędzić na zakupach.

Czy jesteś zainteresowana/zainteresowany BEZPŁATNYM KURSEM ONLINE z podstaw USG narządu ruchu? Jeśli TAK ;-), to zapraszam Cię do zapisu przez formularz – www.CzasNaUSG.pl Ten BEZPŁATNY kurs przybliży Ci tajniki ultrasonografii bez wychodzenia z domu. Dzięki niemu zdobędziesz podstawową wiedzę na temat wykonywania badania USG, zanim jeszcze rozpoczniesz kurs stacjonarny. Uczestnicy bezpłatnego kursu online mogą skorzystać z okresowych promocji na szkolenia oraz wybrany sprzęt medyczny.

DATACZAS / GODZINYMIEJSCOWOŚĆPROWADZĄCYSZCZEGÓŁYCENAZAPISY
27-30 maja 20214 dni / 36 godz.WarszawaAdam MichońskiSzczegóły
2400 złZapisy
8-11 lipca 20214 dni / 36 godz.WrocławAdam MichońskiSzczegóły
2400 złZapisy
20214 dni / 36 godz.KatowiceAdam MichońskiZAKOŃCZONEZAKOŃCZONEFOTORELACJA WKTÓTCE
20204 dni / 36 godz.WrocławAdam MichońskiZAKOŃCZONEZAKOŃCZONEFOTORELACJA
20204 dni / 36 godz.WarszawaAdam MichońskiZAKOŃCZONEZAKOŃCZONEFOTORELACJA
20204 dni / 36 godz.WrocławAdam MichońskiZAKOŃCZONEZAKOŃCZONEFOTORELACJA
20204 dni / 36 godz.WrocławAdam MichońskiZAKOŃCZONEZAKOŃCZONEFOTORELACJA
20192 dni / 18 godz.SzczecinAdam MichońskiZAKOŃCZONEZAKOŃCZONEFOTORELACJA