Dzięki tej Ankiecie pomożesz nam i sobie! Dasz nam sygnał do działania ponieważ dowiemy się jakie szkolenia lub jaki sprzęt medyczny planujesz kupić w najbliższym czasie. Pozwoli to nam, na znalezienie dla Ciebie najlepszych rozwiązań pod kątem edukacyjnym i finansowym.

Wypełnienie ankiety nic nie kosztuje oprócz poświęcenia kilku minut. Nie jest ona zamówieniem i nie zobowiązuje Cię  do zakupu. Przekazujesz nam tylko informację o swoich planach. To my szukamy dostawcy i negocjujemy cenę. Jeśli przedstawimy Ci ofertę, która Ci się spodoba, to wtedy finalizujemy transakcję a Ty cieszysz się zyskiem! 

Po wypełnieniu Ankiety może skontaktować się z Państwem nasz pracownik by doprecyzować Państwa oczekiwania.

W dobie internetu bardzo duże znaczenie ma informacja i komunikacja! Ten kto posiada informację i wie jak i z kim skutecznie się komunikować zazwyczaj odnosi większe sukcesy. Tak jest prawie w każdej dziedzinie życia. Dlatego jako PROskan, będąc także dystrybutorem sprzętu medycznego, chętnie sprzedajemy więcej za niższą cenę niż mniej za wyższą. To tyczy się także naszych zakupów u producentów i dostawców. Wolimy łączyć siły, czyli znaleźć innych Partnerów zainteresowanych tym samym produktem i kupować go po niższych cenach, niż kupować w pojedynkę i płacić za to samo więcej!  Jeśli chcesz skorzystać z naszego doświadczenia i kontaktów, to wypełnij Ankietę a postaramy się znaleźć dla Ciebie atrakcyjne rozwiązanie.

Niczym nie ryzykujesz! Co najwyżej kupisz to, co chcesz po niższej cenie. Nie wiemy czy zapłacisz taniej o 5% lub 10% a może nawet 15% mniej niż cena wyjściowa, którą byś uzyskał na początku. Niestety nie dowiesz się o niej jeśli nie spróbujesz! Jeśli kupujesz np. aparat USG za 35,000 zł i dzięki nam kupisz go 10% taniej, ponieważ dla kogoś innego także go kupujemy, to Twój zysk wynosi 3,500 zł! Czasem to może być 5% a czasem 15%, wszystko zależy tylko od tego, czy poświęcisz kilka minut na wypełnienie ankiety!

Negocjacje nie są specjalnością każdego i niektórzy nawet odczuwają strach przed taką interakcją. Jak mawia nasz mentor „nie ma rzeczy niemożliwych, co najwyżej są mało prawdopodobne”, więc oddaj nam swoje obawy i lęki a my zrobimy resztę za Ciebie, bo zajmujemy się tym od kilkunastu lat.

 Każda osoba, która wypełni Ankietę, otrzyma od nas informację jeśli ktoś inny także będzie zainteresowany takim samym szkoleniem lub produktem i pozwoli nam to na wynegocjowanie lepszych warunków handlowych dla Cibie i drugiej zainteresowanej osoby. Jeśli zgłosisz się do nas ze swoim Partnerem zakupowym to oczywiście także możesz liczyć na lepsze ceny naszego asortymentu!

Więc do działa, nie zwlekaj!

Szczegółowe informacje na temat Ankiety są dostępne w Regulaminie Ankiety.


Odpowiedz na poniższe pytania


  1. Czy dotychczas wykorzystywał/a Pan/i badanie USG do diagnostyki Pacjenta?
  TAKNIE

  2. Czy w przeciągu najbliższego roku planuje Pan/i odbycie szkolenia z wykorzystania USG w fizjoterapii?
  TAKNIE
  3. Oprócz szkolenia z USG jakie inne szkolenie lub szkolenia, planuje Pan/i odbyć w przeciągu najbliższego roku? Proszę o zapisanie tematu szkolenia lub szkoleń:

  4. Czy w przeciągu najbliższego roku planuje Pan/i zakup aparatu USG?
  TAKNIE
  5. Czy w przeciągu najbliższego roku planuje Pan/i zakup sprzętu medycznego, innego niż aparat USG, do swojej praktyki? Proszę zapisać jaki to sprzęt:


  6. Z jakiego źródła dowiedział/a się Pan/i o firmie PROskan?
  kongres/konferencja/targi,reklama w czasopiśmie,reklama na portalach społecznościowych,z polecenia znajomego,z prezentacji na uczelni,od wykładowcy na szkoleniu z USG,inne.
  Jeśli inne proszę napisać jakie
  Proszę o pozostawienie kontaktu do siebie:   

  Dziękujemy za to, że pomagasz nam dostosować ofertę firmy PROskan, do Twoich potrzeb!